Akademik Tercüme Adana

Siz değerli akademisyenlerimize sunduğumuz çeviri hizmetlerimiz yüksek kalite ve uzmanlık çerçevesindedir. Alanınız ne olursa olsun, akademik çevirilerinizi alanında uzman çevirmen kadromuzla sizlere sunuyoruz.

Bilindiği üzere akademik çeviriler kapsamında yer alan tercümeler terminolojik açıdan ciddi öneme haiz çeviriler olmakla birlikte aynı zamanda tez ya da makalelerde yer alan duygu ve  düşüncenin aynıyla hedef dile aktarılması da önemlidir.

Bu nedenle her dil bilen insan, akademik çeviri yapamaya bilir. Bizler farklı alanlarda uzmanlaşmış çevirmen kadromuzla bu hassasiyetlerin bilincinde olarak siz değerli akademisyenlerimize çeviri hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Ayrıca Türkiyenin  en gözde üniversitelerinden birisi olan Çukurova Üniversitesinin düzenleyeceği konferans, kongre, seminer gibi etkinliklerde de IŞIK TERCÜME yanı başınızda sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyar.

Simultane çeviri kapsamında sizlere her dilde gerekli tercüman ve teknik donanımı sorunsuz bir şekilde sağlamayı hedefleyen IŞIK TERCÜME simultane çevirilerde randevu usulu çalışmaktadır ve bu tarz bir çeviri ihtiyacınızda bizlerden en az 1 ay öncesinden randevu almalısınız.

IŞIK TERCÜME VE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK… Dilin teknoloji ile buluştuğu Çukurovadaki tek adresiniz..

ingilizce çeviri
ingilizce çeviri
ingilizce çeviri