Simultane Tercüme Adana

                                                                                                       

Simultane (eş zamanlı) Çeviri hizmetleri Çukurova bölgesinde sadece IŞIK TERCÜME bünyesindeki ANADOLU SİMÜLTANE tarafından sağlanmaktadır.

Simultane çeviri profesyonellik isteyen ve asla hataya, duraksamaya tahammülü olmayan ve teknik donanım gerektiren özel bir çeviri türüdür. Simultane çevirilerde konuşmacı konuşmasını yaparken kabin içindeki çevirmen eş zamanlı olarak çeviriyi hedef dilde yapar ve çevirmenin sesi dinleyicilere dağıtılan kulaklıklar yardımıyla dinleyicilere ulaştırılır.

Konferanslarda, kongrelerde, toplantılarda kullanılan simultane sistem bölgemizde sadece IŞIK TERCÜME tarafından sağlanabilmektedir. Simultane sistemlerimiz aynı anda 8 dili destekleyebilmekte ve üstün teknolojik özellikleri ile de sizlere mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Adana’da düzenleyeceğiniz uluslararası etkinliklerinizde, bizler organizasyon aşamasında da sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Proğramın yapılacağı mekanın ayarlanması, teknolojik donanımın yerleştirilmesi, konukların kalacakları otellerin ayarlanması gibi daha bir çok konuda sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Adana Simultane çeviri işlemleriniz için lütfen önceden randevu alınız. Adana fuar ve kogre organizasyonlarında son yıllarda etkin bir ilimiz olmuştur. Bu nedenle sizlere en iyiyi suna bilmek için kadro ve teknik donanım için bizleri proğramınızdan en az 1 ay önce haberdar edip randevu almalısınız.

IŞIK TERCÜME VE YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK… Dilin teknoloji ile buluştuğu Çukurovadaki tek adresiniz..

Simültane ekipman ve tercüman talepleriniz için www.anadolusimultane.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Adana simultane çevri, simultane çeviri adana, toplantı organizasyonu adana, kongre organizasyonu adana

ingilizce çeviri
ingilizce çeviri
ingilizce çeviri